Jdi na obsah Jdi na menu

 

Na březen 2018 plánujeme štěňátka!!

Záznamy na štěňátka již nepřijímáme!!

Matkou bude naše fenka - 

 

MASCHA Z HÁJENKY HŮRKA

MÁŠA

masa--3-.jpg

 

MÁŠA je fenečka z našeho vlastního odchovu -

ze spojení M: Camilca Z Hájenky Hůrka x O: Ch. Harley Z Kunčiček.

 

masa--4-.jpg

 

Když jsme se tehdy plánovaně rozhodli si doma ponechat právě Mášku, ještě jsme vůbec netušili, co všechno se v tom malém bíglím stvoření skrývá.

 

masenka-1-mesic.jpg

 

Máša u nás zůstala díky svým genům. Je to vnučka naší Nutelky Tergy, která odešla za duhový most krátce po narození Máši. Její tatínek Harley Z Kunčiček pak má v předcích stejná jména, jako zakladatelka naší chovatelské stanice Aida Blýskavica, která nás opustila na jaře téhož roku. Máša u nás prostě zůstat musela.

 

masa-4-mesice.jpg

 

Máša je takové naše správné bíglí třeštiprdlo devil Má milou a přítulnou povahu, je nadmíru veselá a určitě se s ní nenudíme wink Někdy říkáme, že se měla narodit jako kočka smiley  Žádná hromada dřeva není dost vysoká! Naopak každá díra je pro ni ohromnou zábavou! Snad je to tím, že tatínek pochází od Ostravy?? wink Pořád nás umí něčím překvapit. To co vymyslí Máša žádná z ostatních bíglic nikdy nevymyslela smiley

Ale nenechte se mýlit, Máša je velmi poslušná a nadevše miluje štěňátka! Tato budou její vlastní poprvé, tak už se na ně moc těšíme heart

 

01.jpg

Všechny její výstavní úspěchy najdete zde 

 

 

Jako tatínka jsme vybrali krásného pejska

INDIANA JONES Z VRBOVÉ LHOTY

 

indy-nv-brno-2013.jpg

Více informací o tatínkovi zde!

 

dsc_0019.jpg

Krásně stavěný pejsek se skvělým rodokmenem

 

dsc_1098.jpg

a miláčkovskou povahou heart 

 

img_0010.jpg

img_0070.jpg

Indyho osobně známe a jsme přesvědčení, že spojení těchto rodičů přinese budoucím štěňátkům nejen překrásný exteriér, ale hlavně velmi milé, přítulné a veselé povahy. Je to hrdý otec našeho vrhu O.

 

Zkušenosti se psi máme již dlouhá léta. První štěňátka jsme odchovali již v r.1994 a s bíglíky žijeme od r.2003.

Štěňátka budou odchována v domácím prostředí s možností výběhu ven, s velkou láskou a 100% péčí. Budoucí majitele pravidelně informujeme, na našich webových stránkách každý týden najdou nové fotky malých bíglíků a zprávy, jak se jim daří - příklad zde

 

Deníček štěňátek našeho posledního vrhu

Budoucím majitelům nabízíme trvalý kontakt, rady s výživou, výchovou a výcvikem. Zároveň i možnost se zůčastňovat pravidelných srazů, které pro majitele našich štěňat pořádáme.

Štěňátka od nás odchází tetovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná, řádně socializovaná, zvyklá doma i venku, s rodokmenem, Europasem, kupní smlouvou a startovacím balíčkem.

Na výstavní karieře našich štěňat netrváme, i když ji samozřejmě vítáme. Záleží nám hlavně na umístění našich štěníků do vhodných podmínek s dobrou péčí.