Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Máme štěňátka po naší fence - 

 

Ch. INDY Z HÁJENKY HŮRKA

 

indy-.jpg

 

INDY je fenečka z našeho vlastního odchovu -

ze spojení M: Camilca Z Hájenky Hůrka x O: Ch. God Father Catulus, vnučka naší Nutelky Tergy

 

sindy-svet-psu.jpg

 

Když jsme se tehdy plánovaně rozhodli si doma ponechat právě INDY, ještě jsme vůbec netušili, co všechno se v tom malém bíglím stvoření skrývá.

 

sindy-....jpg

 

INDY nás potěšila nejen svými velkými výstavními úspěchy

nds-brno..jpg

 

ale také svou obdivuhodnou povahou. Milá, veselá, přítulná, hravá, poslušná, pravý bíglí závisláček, velmi dobře učenlivá....na první pohled šťastný pes! Každý ji prostě musí zbožňovat a my jsme na ni náležitě pyšní 

 

indy.jpg

 

Všechny její výstavní úspěchy a tituly najdete zde 

 

Jako tatínka jsme vybrali krásného pejska

INDIANA JONES Z VRBOVÉ LHOTY

 

indy-nv-brno-2013.jpg

Více informací o tatínkovi zde!

 

dsc_0019.jpg

Krásně stavěný pejsek se skvělým rodokmenem

 

dsc_1098.jpg

a miláčkovskou povahou heart 

 

img_0010.jpg

img_0070.jpg

Indyho osobně známe a jsme přesvědčení, že spojení těchto rodičů přinese budoucím štěňátkům nejen překrásný exteriér, ale hlavně velmi milé, vyrovnané a přítulné povahy.

 

Zkušenosti se psi máme již dlouhá léta. První štěňátka jsme odchovali již v r.1994 a s bíglíky žijeme od r.2003.

Štěňátka budou odchována v domácím prostředí s možností výběhu ven, s velkou láskou a 100% péčí. Budoucí majitele pravidelně informujeme, na našich webových stránkách každý týden najdou nové fotky malých bíglíků a zprávy, jak se jim daří - příklad zde

 

Deníček štěňátek našeho posledního vrhu

Budoucím majitelům nabízíme trvalý kontakt, rady s výživou, výchovou a výcvikem. Zároveň i možnost se zůčastňovat pravidelných srazů, které pro majitele našich štěňat pořádáme.

Štěňátka od nás odchází tetovaná, očkovaná, pravidelně odčervovaná, řádně socializovaná, zvyklá doma i venku, s rodokmenem, Europasem, kupní smlouvou a startovacím balíčkem.

Na výstavní karieře našich štěňat netrváme, i když ji samozřejmě vítáme. Záleží nám hlavně na umístění našich štěníků do vhodných podmínek s dobrou péčí.

Štěňátko si u nás můžete zamluvit již nyní. O všem Vás budeme pravidelně informovat a vy pak můžete sledovat růst a vývoj Vašeho budoucího strakatého kamaráda.